Jebao Pompa obiegowa DC-1200
Cena:219,00PLN
Producent:
Jebao
Udostępnij:

Jebao/Jecod pompa obiegowa DC-1200

Rewelacyjny stosunek mocy do ceny. Sprzęt bardzo pozytywnie przyjęty i oceniany przez środowisko akwarystów na całym świecie!

Seria pomp Jebao DC 

Jebao DC to wydajne pompy obiegowe skonstruowane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Najważniejszą cechą tych modeli, wyróżniającą je spośród innych pomp jest bardzo cicha praca oraz zastosowanie elektronicznej regulacji wydajności. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybki sposób można zmieniać charakterystykę pracy.

Pompy wyposażone są w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja pomp nie zawiera elementów miedzianych. Pompy posiadają automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo specjalny mechanizm odcina zasilanie w razie blokady wirnika.

Zastosowanie pomp Jebao DC

Za pomocą kontrolera pompy możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie na poziomach 100%, 90%, 85%, 80%, 70%, 60%. Kontroler posiada również funkcję FEED przerywającą pracę pompy na 10 minut.

Dane techniczne

  • Moc: 14 W
  • Wydajność: 400 - 1200 l/h
  • Maksymalne podnoszenie słupa wody: 1,5 m
  • Wymiary: 90 x 50 x 85 mm (dł. x szer. x wys.)

Kupujący ten produkt kupili także: