Najnowsze wpisy

Filtracja w akwarium (rodzaje filtrów)

Dodano:2020-11-23
Kategorie:Porady

Jednym z najważniejszych elementów akwarium jest jego filtracja. W zależności od wielkości naszego zbiornika można zastosować różne metody filtracji, a co za tym idzie – różne filtry.

Filtracja w akwarium (rodzaje wkładów filtracyjnych)

Dodano:2020-11-23
Kategorie:Porady

Jednym z najważniejszych elementów akwarium jest jego filtracja. W zależności od wielkości naszego zbiornika można zastosować różne metody filtracji, a co za tym idzie – różne filtry. Ten materiał, nakreśli Państwu poszczególne różnice oraz zastosowania różnych metod filtracyjnych

Zakładanie akwarium

Dodano:2020-11-23
Kategorie:Porady

Nadszedł czas, aby poruszyć jeden z kluczowych tematów akwarystycznych, jakim jest zakładanie akwarium. W tym materiale, skupimy się głównie na zbiornikach słodkowodnych. Organizację akwarium możemy podzielić na 7 etapów

Dodano:2020-11-09
Kategorie:Inspiracje

Tutoriale, porady, przepiękne zbiorniki w stylu holenderskim. Zapraszamy do zapoznania się z kanałem Tropictank na yotubie.

Glony w akwarium

Dodano:2020-11-09
Kategorie:Porady

Glony w akwarium są jednym z podstawowych problemów, który może spotkać każdego posiadacza zbiornika wodnego. Wyeliminowanie tego kłopotu jednak nie należy do tak prostego, ponieważ istnieje wiele rodzajów „szkodników”, do których z reguły powinniśmy podejść indywidualnie.