Femanga Algenstop General 250 mlFemanga Algenstop General 250 ml
Femanga Algenstop General 250 ml
Femanga Algenstop General 250 ml
Cena:33,97PLN
Producent:
Femanga
Udostępnij:

Femanga Algen Stopp General - skuteczny antyglon 250ml

Femanga Algen Stopp General - to bardzo skuteczny środek antyglonowy. Zwalcza większość gatunków glonów w akwarium w bardzo uciążliwe krasnorosty. Środek ten jest nieszkodliwy dla roślin oraz organizmów wodnych, w tym także krewetek.

W przypadku problemów z glonami pędzelkowatymi, stare kolonie glonów pędzelkowatych na liściach nie opadają po kuracji. Ich budowa komórkowa jest utwardzona więc pozostają one po obumarciu jako martwy glon, który może jeszcze rozsiewać zarodniki. Kuracja powinna być jednak kontynuowana aż do usunięcia tych pozostałości. 

Poza tym, Femanga Algen Stop General eliminuje wszelkiego rodzaju glony wyjątkowo skutecznie. Wcześniejsze rozpoczęcie kuracji przynosi lepsze i szybsze efekty. Podawanie Femanga Algen Stop General po zakończeniu leczenia ma pozytywny wpływ na ryby i rośliny.

Dawkowanie Femanga Algen Stopp

Zapobiegawczo Femanga Algen Stop General należy podawać połowę dawaki zalecanej przez producenta raz na dwa tygodnie nawet przy zakupie nowych ryb i roślin Femanga Algen Stop General wspiera wzrost roślin w trakcie kuracji.