O firmie

Sklep akwarystyczny Rybarium.pl powstał w oparciu o pasję która zrodziła się z hobby jakim jest akwarystyka.

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte zarówno podczas opieki nad naszymi zbiornikami, jak i nad akwariami naszych klientów zaowocowało powstaniem pierwszego sklepu internetowego wyspecjalizowanego w akwarystyce.

Nie ma na świecie dwóch identycznych akwariów, każde z nich ma pewne indywidualne cechy, nadane przez twórcę zbiornika. Świadomość tego pozwala nam indywidualnie podchodzić do każdego klienta - chętnie pomożemy w dobraniu sprzętu do Państwa wymarzonego akwarium.

W celu zaproponowania naszym klientom lepszej obsługi 1 grudnia 2006 roku otworzyliśmy pierwszy w Łodzi Specjalistyczny Salon Akwarystyczny - w sklepie stacjonarnym możecie Państwo zapoznać się z naszą ofertą oraz zakupić większość oferowanych przez nas produktów.

W sklepie stacjonarnym dostępne są od ręki zarówno produkty z zakresu akwarystyki słodkowodnej jak i morskiej i oczka wodnego. W stałej ofercie posiadamy specjalistyczne pokarmy dla ryb i korali, preparaty do korekcji parametrów wody, różnego rodzaju adsobenty (pochłaniacze fosforanów, azotanów itd).
Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Aktualnie jesteśmy bezpośrednimi importerem i dystrybutorem na rynku polskim takich firm jak:  BRIGHTWELL AQUATICS (preparaty do akwarystyki morskiej i słodkowodnej), NEW ERA AQUACULTURE (specjalistyczne pokarmy dla ryb) oraz WATERLIFE (prepraty do akwarystyki słodkowodnej i morskiej).


Sklep akwarystyczny RYBARIUM.PL w LICZBACH


Ponad 7.000 zrealizowanych zamówień !!!
Ponad 10000 produktów ofercie !!!

Zapraszamy do zakupów - Zespół Rybarium.pl