Sera San 250 ml - pokarm wybarwiający

  • Dodaj recenzję:
  • SE-0250
  • Producent: Sera
  • Dostępność: Dostępne
  • szt.
  • 20,89 zł

SERA san pokarm wybarwiający wszystkich ryb tropikalnych


Sera san to wybarwiający pokarm dla ryb tropikalnych w postaci płatków. Dzięki zrównoważonej zawartości białka, ten wysokiej jakości pokarm umożliwia szybki i zdrowy wzrost. Kompozycja ponad 40 składników pokrywa dzienne zapotrzebowanie na substancje odżywcze typowej społeczności ryb. Wysoka zawartosć Spiruliny i naturalne karotenoidy wzmacniają naturalne ubarwienie ryb.

Podawaj swoim rybom SERA san dla optymalnego wzrostu i sukcesów w rozmnażaniu ryb.

VIP formuła – najbardziej naturalna ochrona dla twoich fantastycznych ryb

Układ odpornościowy ryb może być wzmocniony, na przykład, przez dostarczanie beta-glukanów (ekstrakt z drożdży) - zmniejsza się wówczas podatność na choroby, co sprawia, że ryby żyją dłużej, a przede wszystkim zdrowiej. Na poprawę kolorów pozytywny wpływ mają zaś niektóre rośliny, a zwłaszcza zawarte w nich substancje wtórne, które korzystnie oddziałują również na metabolizm ryb. Dobrze znane długołańcuchowe i nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, mają szczególnie pozytywny wpływ na błonę komórek nerwowych, serce i układ krwionośny. Te podstawowe kwasy tłuszczowe, dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, są również obecne w pokarmach sera. Dzięki zastosowaniu witamin, które działają jak katalizator dla metabolizmu ryb, osiągamy lepsze rezultaty, niż przy użyciu popularnych mieszanek, które są podstawą pokarmów innych producentów.

Skład:

mączka rybna, mączka pszeniczna, drożdże piwne, Ca-kazeinian, gammarus, jajko w proszku, spirulina, tran, mączka z małża nowozelandzkiego (Perna canaliculus), czosnek, zioła, lucerna, pokrzywa, glony morskie, pietruszka, papryka, szpinak, marchew.

Analiza jakości:

białko ogólne 48,6%, tłuszcz surowy 8,3%, włókno surowe 2,9%, wilgotność 5,2%, popiół surowy 11,5%

Dodatki witamin na kg:

Witamina A - 36000 I.E.
Witamina B1 - 40 mg
Witamina B2 - 90 mg
stab. Witamina C - 550 mg
Witamina D3 - 2.000 I.E.
Witamina E (D, L-?-tocopheryl acetate) - 120 mg

Dostępne opakowania: 10g, 100 ml, 250 ml, 1000 ml, 2 litry