Sera Granured 250 ml - pokarm wysokobiałkowy

  • Dodaj recenzję:
  • SE-0402
  • Producent: Sera
  • Dostępność: Dostępne
  • szt.
  • 21,42 zł

SERA granured to pokarm w granulkach opracowany specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb pokarmowych mięsożernych gatunków pielęgnic i innych ryb. Wzmacniający wybarwienie granulat dla pielęgnic.Wyprodukowany z najwyższej jakości składników wpływa pozytywnie na wzrost ryb i ich zdrowy rozwój. Składniki użyte do jego produkcji zostały tak zbilansowane aby ryby nim karmione mogły je w pełni wykorzystać nie obciążając zbytnio układu pokarmowego. Zawiera wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju witaminy, minerały i mikroelementy, dzięki czemu może być stosowany jako pokarm podstawowy.

Ten pokarm w postaci granulatu zawiera dużą ilość wysokiej jakości białka z organizmów wodnych i dlatego jest przeznaczony przede wszystkim dla drapieżnych pielęgnic. W połączeniu z sera granugreen stanowi ciekawą odmianę dla ryb wszystkożernych. Nowo nabyte ryby chętnie go zaakceptują. Nawet po opadnięciu na dno, pokarm zachowuje swój kształt, pozostając atrakcyjnym dla rybDodatki witamin na kg:

Witamina A - 30000 I.E.
Witamina B1- 30 mg
Witamina B2 - 90 mg
stab. Witamina C - 550 mg
Witamina D3 - 1.500 I.E.
Witamina E (D, L-?-tocopheryl acetate) - 60 mg

Analiza jakości:

Białko ogólne 42,6%
Tłuszcz surowy 8,9%
Włókno surowe 3,6%
Wilgotność 5,0%
Popiół surowy 4,8%


Dostępne opakowania:

Sera Granured 250 ml
Sera Granured 500 ml
Sera Granured 1000 ml

Deklaracja firmy SERA: Jakość pokarmu, którego używasz ma duży wpływ na jakość wody w akwarium. Im wyższy procent lekko strawnego pokarmu, tym zdrowsze ryby i ich środowisko życia. Aby zapewnić 80 % stopień strawności pokarmu, firma sera stosuje wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Dzięki temu, są dla ryb łatwiejsze do strawienia. Ponadto, całkowicie polegamy na połączeniu naturalnych pojedynczych składników odżywczych stosowanych w żywieniu zwierząt. Starannie dobraliśmy ponad 50 różnych składników, tak aby ich kombinacja wzmacniała organizmy ryb. Nie bez znaczenia jest tu wpływ wtórnych substancji roślinnych. Z drugiej strony, zrezygnowaliśmy z soi i grochu z powodu ich negatywnych skutków ubocznych.  Aby zapewnić rybom żywienie zgodne z naturą, w naszych pokarmach stosujemy wyłącznie białka pochodzące z organizmów wodnych.