Sera Wels Chips 250 ml - pokarm dla zbiorników

  • Dodaj recenzję:
  • SE-0511
  • Producent: Sera
  • Dostępność: Dostępne
  • szt.
  • 24,67 zł

Sera Welschips to wysokiej jakości pokarm dla ryb zbrojnikowatych, zawierający naturalne włókna wierzby oraz olchy


Ten szybko tonący i zachowujący kształt chipsów pokarm jest optymalnym pożywieniem głównie dla roślinożernych zbrojników. Nawet nieśmiałe i wybredne ryby przyjmują pokarm od razu. Zintegrowane włókna drzewne doskonale imitują naturalną dietę i pozytywnie wpływają na proces trawienia. Pokarm zachowuje swój kształt przez długi czas i nie zaciemnia wody.


Skład: mączka rybna, skrobia kukurydziana, mączka pszeniczna, kiełki pszenicy, drożdże piwne, spirulina, mleko w proszku, olej rybny, zioła, jajko w proszku, kora wierzby, olszyna, pokrzywa, lucerna, glony morskie, szpinak, papryka, pietruszka, mączka z małza nowozelandzkiego, marchew, czosnek.


VIP formuła – najbardziej naturalna ochrona dla twoich fantastycznych ryb
Układ odpornościowy ryb może być wzmocniony, na przykład, przez dostarczanie beta-glukanów (ekstrakt z drożdży) - zmniejsza się wówczas podatność na choroby, co sprawia, że ryby żyją dłużej, a przede wszystkim zdrowiej. Na poprawę kolorów pozytywny wpływ mają zaś niektóre rośliny, a zwłaszcza zawarte w nich substancje wtórne, które korzystnie oddziałują również na metabolizm ryb. Dobrze znane długołańcuchowe i nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, mają szczególnie pozytywny wpływ na błonę komórek nerwowych, serce i układ krwionośny. Te podstawowe kwasy tłuszczowe, dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, są również obecne w pokarmach sera. Dzięki zastosowaniu witamin, które działają jak katalizator dla metabolizmu ryb, osiągamy lepsze rezultaty, niż przy użyciu popularnych mieszanek, które są podstawą pokarmów innych producentów.


Dostępne opakowania:

SERA WELS CHIPS 15g
SERA WELS CHIPS 100 ML 
SERA WELS CHIPS 250 ML
SERA WELS CHIPS 500 ML