Akwarium Delta 80 l wym: 57x57x40 cm

  • Dodaj recenzję:
  • 2000001000076
  • Producent: Wromak
  • Dostępność: Na zamowienie 72h
  • szt.
  • 170,00 zł
  • Oblicz

Doskonale nadają się do postawienia w rogu pomieszczenia - ciesz się doskonałą głębią takiego akwarium


Akwaria narożne doskonale nadają się do ustawienia w kącie pokoju. Ich kształt zapewnia niezwykłą głębię obrazu. Często wykorzystywane są jako akwaria morskie.

W swojej ofercie posiadamy dwa typy akwariów narożnych. "Akwaria corner", których podstawa jest 1/4 kąta o promieniu równym długości boku zbiornika. Przednia szyba natomiast jest profilowana.
Drugi typ to "akwaria delta", których przednia szyba również jest profilowana, wygięcie jest jednak łagodniejsze niż przy akwariach typu corner.
Akwaria narożne produkowane są ze szkła o grubości od 6 mm do 10 mm. Podobnie, jak wszystkie nasze zbiorniki, akwaria narożne klejone są przy zastosowaniu specjalnych silikonów akwarystycznych.
Dodatkowo, tam gdzie jest to niezbędne, zbiorniki posiadają specjalne listwy wzmacniające na przedniej i tylnej ścianie akwarium, jak również wzmacniające poprzeczki.

Wszystkie nasze akwaria klejone są przy zastosowaniu specjalnych silikonów, przeznaczonych tylko do klejenia akwariów. Klej rozprowadzany jest równomiernie, dzięki czemu zbiornik wygląda estetycznie.

Zbiorniki sprzedawane przez naszą firmę charakteryzują się doskonałym wykonaniem, firma WROMAK to lider na rynku w dziedzinie produkcji akwariów.

Nasza firma ma wieloletnie doświedczenie w wysyłaniu nawet dużych zbiorników, tak więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo paczki w trakcie transportu. Wszystkie akwaria pakowane są w specjalnej konstrukcji pudła steropianowe, umieszczane są na drewnianej podstawie. Ponadtow wszystkie paczki są ubezpieczane, klient ma możliwość sprawdzenia stanu paczki w obecności kuriera - tak więc wszelkie ryzyko związane z tą wysyłką bierzemy na siebie!