New Era Aquaculture Goldfish Pellets Small 120g

  • Dodaj recenzję:
  • 5060139351034
  • Producent: New Era Aquaculture
  • Dostępność: Na zamowienie 72h
  • szt.
  • 18,50 zł

New Era Aquaculture Goldfish Pellets - prawdziwa uczta dla welonów


New Era wykorzystała najnowszą technologię i dodatki pokarmowe do stworzenia miękkich tonących pałeczek dla pielęgnic. Pokarm został tak stworzony by zachowywał składniki odżywcze do momentu trawienia, a jego stosowanie pozytywnie wpływa na jakość wody. Ta dieta charakteryzuje się łatwą strawialnością i wysoką smakowitością dla ryb.

 

New Era Aquaculture Goldfish Pellets - to pokarm zawierający najwyższej jakości składniki. Jest specjalnie opracowaną kompozycją składników, która w największym stopniu spełnia potrzeby żywieniowe welonów. Podstawowe składniki w połączeniu z odpowiednim zestawem minerałów i bogatym źródłem witamin sprawiają, że pokarm ten dostarcza kompletnej i dobrze zbilansowanej diety


UNIKALNA FORMUŁA MIĘKKICH PAŁECZEK
 
New Era jako jedyny producent na rynku oferuje pokarmy w unikalnej formule miękkich pałeczek, których nie trzeba namaczać przed podaniem rybom (chroni w ten sposób układ pokarmowy ryb). Pałeczki są na tyle miękkie, że łatwo je rozdrobnić na mniejsze cząsteczki, takie które będą odpowiednie także dla młodych osobników. Ponadto można zbić pokarm w większą kulkę i umieścić w takim miejscu, z którego ryby będą go powoli pobierały.


New Era Aquaculture Goldfish Pellets - polecamy do karmienia dla wszystkich złotych rybek.

 

Karmienie:

Karmić trzy razy dziennie. Nie przekarmiać ryb.

 

Zawiera: witaminę A, witaminę D, witaminę E

 

 

Pałeczki nadają się do podawania przy wykorzystaniu karmnika automatycznego.

Unikalna formuła miękkich pałeczek chroni układ pokarmowy ryb.