(N) SHRIMP SET SMART 10 WHITE

  • Dodaj recenzję:
  • AQ113228
  • Dostępność: Na zamowienie 72h
  • szt.
  • 172,38 zł
  • Oblicz
SHRIMP SET - kompletne zestawy akwariowe dla krewetek. W skład każdego zestawu wchodzi akwarium wyposażone w ochronne ramki z tworzywa sztucznego, moduł oświetleniowy, filtr, grzałka oraz pokarm dla krewetek. Zbiorniki zostały wykonane ze specjalnego rodzaju szkła klejonego maszynowo, dzięki czemu zapewniają efekt krystalicznie czystej wody. Oświetlenie stanowi montowana na krawędzi zbiornika uniwersalna lampka zawierająca energooszczędną, nowoczesną świetlówkę o podwyższonej wydajności emisji światła.


Aquael Shrimp Set to:
- wysokiej jakości oświetlenie LED 6W
- doskonała ozdoba każdego pomieszczenia.
- w zestawie filtr PAT-MINI.
- nietłukąca, miniaturowa grzałka HEATZONE.
- pokarm w tabletkach dla krewetek CRUSTABS.
- idealne rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów krewetek.

 

Wymiary:

Shrimp Set 10 - 20x20x25 cm
Shrimp Set 20 - 25x25x30 cm
Shrimp Set 30 - 30x30x35 cm

 

Naszym zdaniem:

Aquel Shrimp Set to rewelacyjny produkt dla osób ceniących własny czas i komfort pracy! W skład zestawu przygotowanego przez znanego producenta wchodzi: akwarium, moduł oświetleniowy, filtr, grzałka oraz pokarm dla krewetek. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z krewetkami, jak i dla doświadczonych hodowców, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Ci pierwsi otrzymują akwarium z odpowiednio dobranym wyposażeniem, z kolei drudzy nie muszą poświęcać czasu na dobór sprzętu i mają przy tym zagwarantowaną dobrą jakość produktu.


Całość jest niezwykle prosta w montażu - Aquael zadbał także o film instruktażowy w internecie, na którym krok po kroku możemy zobaczyć, jak żlożyć nasz zestaw. 


Shrimp Set po złożeniu prezentuje się bardzo estetycznie - sprawdzi się zatem zarówno w domu, jak i w firmie - zadbany ShrimpSet może zrobić bowiem duże wrażenie. Czarne ramki ochronne na akwarium pełnią także rolę ozdobną, a dzięki uchwytom na kable, sprawiają, że cały zestaw prezentuje się bardzo profesjonalnie. Moduł oświetleniowy posida wygodny uchwyt, dzięki któremu możemy go założyć na każdej ściance akwarium. Oświetlenie tej szklanej kostki jest stworzone, aby podkreślało piękne kolory roślinności oraz krewetek i za to producentowi należą się słowa uznania.