Juwel Karmnik Automatyczny Easy FeedJuwel Karmnik Automatyczny Easy FeedJuwel Karmnik Automatyczny Easy Feed
Juwel Karmnik Automatyczny Easy Feed
Juwel Karmnik Automatyczny Easy Feed
Juwel Karmnik Automatyczny Easy Feed
Cena:109,91PLN
Ilość: szt.
Producent:
Juwel
Udostępnij:

Juwel karmnik automatyczny

Programowalny karmnik dla pokarmów granulowanych, płatkowanych i w tabletkach. Urządzenie posiada duży pojemnik na pokarm, a obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta.

Zalety karmnika Juwel

  • Możliwość ustawienia jednego lub dwóch karmień dziennie
  • Regulacja ilości podawanego pokarmu
  • Zasilanie: 2 baterie AA (w zestawie)
  • Wszystkie akwaria Juwel oparte na technologii T5 High-Lite (od 2007) są wyposażone w pokrywy zawierające miejsce przygotowane specjalnie na karmnik automatyczny.

Programowanie karmnika:

  • Jednokrotne karmienie - Po włączeniu karmnika automatycznego uaktywniany jest pierwszy program i rozpoczyna się jednocześnie pierwsze karmienie. Sygnalizuje to zielona dioda LED, która najpierw pulsuje, a następnie świeci się światłem ciągłym. W kolejne dni karmienie będzie się odbywać o ustawionej godzinie.
  • Dwukrotne karmienie - Aby ustawić dwukrotne karmienie w ciągu dnia, nacisnąć przycisk „SET“. Pulsuje żółta dioda LED, po czym świeci się ciągle. W kolejne dni pierwsze karmienie rozpocznie się o ustawionej godzinie, po czym nastąpi drugie dozowanie karmy, zawsze 6 godzin po pierwszym karmieniu. (przykład: aktywacja o godz. 8:00, karmienie o godz. 8:00 i 14:00.)