Flourish Glue 8 g (2 x 4 g) klej do roślin SEACHEMFlourish Glue 8 g (2 x 4 g) klej do roślin SEACHEM
Flourish Glue 8 g (2 x 4 g) klej do roślin SEACHEM
Flourish Glue 8 g (2 x 4 g) klej do roślin SEACHEM
Cena:40,48PLN
Ilość: szt.
Producent:
Seachem
Udostępnij:

Flourish Glue

  Koniec z używaniem nici

   Klei w sekundę

    Może być stosowany pod wodą

     

    Flourish Glue - wysokiej jakości klej cyjanoakrylowy w żelu, przeznaczony do przyczepiania mchów oraz roślin do skał, korzeni, a nawet do żwiru. Jego unikalne właściwości przydają się bardzo w sadzeniu pęczków roślin. Wystarczy użyć Flourish Glue, a rośliny na pewno z łatwością ukorzenią się w podłożu. Wiąże w ciągu kilku sekund i daje doskonałą kontrolę oraz ma świetne właściwości wytrzymałościowe. Może być także używany pod wodą. Flourish Glue sprawdzi się w aquascapingu zarówno w akwariach słodkowodnych jak i morskich, oraz nadaje się do dokonywania wszelkiego rodzaju napraw plastikowych części. Mieści się w aluminiowej tubce w celu przedłużenia okresu jego przydatności i przechowywania w porównaniu do klejów w plastikowych tubkach, które szybko wysychają.

    Zalecenia: Nałóż małą ilość kleju na korzenie mchów lub roślin, a następnie przyłóż je do wybranej powierzchni i przytrzymaj przez 20 sekund. Postępuj podobnie z pęczkami roślin. Wytrzyj końcówkę tubki z kleju przed nałożeniem nakrętki.

    UWAGA! Skleja skórę i oczy w kilka sekund. Trzymać z dala od dzieci. Drażniący dla skóry i oczu. W przypadku kontaktu z oczami, przemyj natychmiast bieżącą wodą przez 5 – 10 minut.

    Kupujący ten produkt kupili także: