Filtr Turbo 500 (N) wewnętrzny AQUAEL

  • Dodaj recenzję:
  • AQ109401
  • Producent: AQUAEL
  • Dostępność: Dostępne
  • szt.
  • 55,58 zł

AQUAEL TURBO FILTER 500  Filtr wewnętrzny

 

Filtr AQUAEL TURBO FILTER 500  jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Zapewnia na starcie podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. Umożliwia zastosowanie dowolnych wkładów filtracyjnych biologicznych i chemicznych. Szczelna komora wirnika wpływa na ich wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Wszystkie modele filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER są wyposażone w specjalne przyssawki amortyzujące, które tłumią ewentualne drgania przenoszone na szybę i dodatkowo wyciszają pracę urządzenia.

TURBO FILTER 500 został wyposażony w ceramiczną oś wirnika, co wpływa na cichą pracę i gwarantuje  trwałość.

Specjalna konstrukcja filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER umożliwia ich rozbudowę i napełnianie pojemników na media dowolnymi mediami filtracyjnymi, w zależności od potrzeb.

Zestaw startowy zawiera:

pojemnik na media sypkie o pojemności: 250 ml 
startowe wypełnienie wkładem do filtracji biologicznej BioCeraMAX Pro 600,
gąbkę o odpowiednio dostosowanej gęstości, co umożliwia utrzymanie wysokich parametrów filtracyjnych w jak najdłuższym czasie.
Istnieją 3 konfiguracje instalacji filtra TURBO: sama gąbka, sam pojemnik i pojemnik plus gąbka. Pojemniki na media filtracyjne, dostępne również jako akcesoria, można dowolnie zestawiać w kolumnach, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi ich łatwego łączenia. Za pomocą takiego zabiegu przekształcimy filtr w specjalistyczne urządzenie o niespotykanych parametrach filtracyjnych, co najważniejsze, precyzyjnie dostosowane do naszych potrzeb.

Zużycie energii 4,4W

Max. przepływ wody  ok. 500L/h

Dedykowany do akwarium 100-150L

Gwarancja producenta 2 lata

Naszym zdaniem Turbo 500 to chyba najlepszy wybór do małych zbiorników. Uniwersalny pojemnik pozwala na wygodne korzystanie z różnego rodzaju wypełnień w trakcie eksploatacji. Dzięki tej konstrukcji problemy z włożeniem węgla aktywnego itp. produktów odchodzą w zapomnie.

Nowa i przemyślana konstrukcja sprawia, że filtr charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, która powinna zadowoliść Każdego akwarystę.