Filtr MULTIKANI 800 zewnętrzny AQUAEL

  • Dodaj recenzję:
  • AQ109441
  • Producent: AQUAEL
  • Dostępność: Dostępne
  • szt.
  • 128,51 zł
  • Oblicz

AQAEL MULTIKANI Filtr zewnętrzny kanistrowy

 

Filtr kanistrowy z możliwością jego rozbudowy. Ma postać cylindrycznego pojemnika wyposażonego w pokrywę z zaworami odcinającymi. Pojemnik ten wypełniony jest mediami filtracyjnymi. W zestawie jest gąbka i wkład ceramiczny, który sprawnie oczyszcza wodę.

Na tym jednak nie koniec. W ofercie AQUAEL znajduje się bowiem szeroki wybór gotowych do użycia pojemników dodatkowych wypełnionych różnorodnymi wkładami mechanicznymi, biologicznymi lub chemicznymi. Można je ze sobą łączyć liniowo (tworząc kolumny) i szeregowo (tworząc zespoły kolumn) sukcesywnie powiększając pojemność mediów filtracyjnych w filtrze.

Maksymalnie można zintegrować ze sobą nawet 8 pojemników! W rezultacie – w zależności od ich ilości – urządzenie może współpracować równie dobrze z 20-litrowym (posiada płynną regulację wydajności) jak i nawet 300-litrowym akwarium! Urządzenie napędza niezależna pompa o wydajności 650 l/h, którą można instalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz akwarium. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojemniki filtracyjne można lokować nie tylko pod akwarium, ale również obok niego lub nawet powyżej poziomu wody.

Czyszczenie filtra jest niezmiernie proste bowiem zawór odcinający z funkcją by-pass umożliwia swobodne odcięcie dopływy wody do pojemników filtracyjnych bez konieczności wyłączania pompy. Wymiana pojemników jest bardzo prosta dzięki specjalnym kluczom dołączonym do filtra.

Filtr MULTIKANI jest doskonałym wyborem dla wszystkich akwarystów, którzy noszą się w przyszłości z zamiarem zamiany swojego zbiornika na większy. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy tego urządzenia mogą nie tylko oszczędzić pieniądze, ale również zapewnić w nowym akwarium ciągłość filtracji biologicznej wydatnie przyspieszając w ten sposób proces jego dojrzewania i zapewniając krystaliczną czystość wypełniającej go wody. - możliwość rozbudowy (do 8 modułów) - uniwersalny (do akwariów od 20 do ponad 300 l) - kompletna filtracja - niezależna pompa zewnętrzna - funkcja by-pass - łatwy w instalacji i obsłudze - szeroka gama akcesoriów dodatkowych