(N) Pompa CIRCULATOR 2000 (N)

Dodaj recenzję:
  • AQ109184
  • Producent: Aquael
  • szt.
  • 99,26 zł
Linia nowych pomp obejmuje cztery modele: CIRCULATOR500,1000, 1500 i 2000 o wydajności maksymalnej odpowiednio 500, 1000, 1500 i 2000 l/h. Od starych pomp odróżnia ją szereg nowatorskich rozwiązań technicznych. Przede wszystkim, odznaczają się większą wydajnością w stosunku do swojej mocy. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnych, energooszczędnych silników oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika sprawiających, że straty wydajności zredukowano do minimum. Co więcej, to ostatnie rozwiązanie umożliwia również pracę pompy poza wodą (jest ona całkowicie szczelna) oraz wpływa na dużą wysokość podnoszenia, umożliwiając stosowanie nowych cyrkulatorów również jako pomp obiegowych. To jednak nie wszystko.
KONTROLA WYDAJNOŚCI I NAPOWIETRZANIE 
Wysoka wydajność pomp sprawia, że doskonale napowietrzają wodę - nawet na nieosiągalnej dla innych pomp głębokości. Mając na uwadze wygodę użytkowników, wszystkie modele zostały wyposażone w płynny system regulacji wydajności za pomocą ergonomicznego pokrętła znajdującego się na dyszy wylotowej pompy. Dzięki niemu można łatwo dostosować siłę strumienia wody do potrzeb każdego zbiornika.
ŁATWOŚĆ OBSŁUGI 
Przemyślana konstrukcja nowych pomp sprawia, że ich obsługa i konserwacja jest mało pracochłonna i bardzo prosta. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika odznaczają się one wyjątkowo cichą i długowieczną pracą zapewniającą akwaryście pełny komfort użytkowania. Bogata paleta akcesoriów dodatkowych znacznie rozszerza zakres zastosowań nowych pomp, dzięki czemu akwarysta może odpowiednio dostosowywać je do zmieniających się wymagań - budować na ich bazie efektywne filtry mechaniczne, biologiczne, chemiczne, UV-C itd.
niespotykanie duża wydajność
wyjątkowo efektywne napowietrzanie wody
ciche i energooszczędne
płynna i wygodna regulacja wydajności
doskonałe nawet do dużych zbiorników
szeroka gama akcesoriów dodatkowych

Aquael Circulator 2000 - nowoczesna pompa cykulacyjna do akwariów

Pompę Aquael CIRCULATOR 2000 od starych pomp odróżnia szereg nowatorskich rozwiązań technicznych. Przede wszystkim, odznacza się większą wydajnością w stosunku do swojej mocy. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnego, energooszczędnego silnika oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika sprawiających, że straty wydajności zredukowano do minimum. Co więcej, to ostatnie rozwiązanie umożliwia również pracę pompy poza wodą (jest ona całkowicie szczelna) oraz wpływa na dużą wysokość podnoszenia, umożliwiając stosowanie nowych cyrkulatorów również jako pomp obiegowych. To jednak nie wszystko.


KONTROLA WYDAJNOŚCI I NAPOWIETRZANIE 

Wysoka wydajność pompy sprawia, że doskonale napowietrza wodę - nawet na nieosiągalnej dla innych pomp głębokości. Mając na uwadze wygodę użytkowników została wyposażona w płynny system regulacji wydajności za pomocą ergonomicznego pokrętła znajdującego się na dyszy wylotowej pompy. Dzięki niemu można łatwo dostosować siłę strumienia wody do potrzeb każdego zbiornika.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
 

Przemyślana konstrukcja pompy Aquael Circulator 2000 sprawia, że jej obsługa i konserwacja jest mało pracochłonna i bardzo prosta. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika odznacza się ona wyjątkowo cichą i długowieczną pracą zapewniającą akwaryście pełny komfort użytkowania. Bogata paleta akcesoriów dodatkowych znacznie rozszerza zakres zastosowań pompy, dzięki czemu akwarysta może odpowiednio dostosowywać je do zmieniających się wymagań. Można budować na jej bazie efektywne filtry mechaniczne, biologiczne, chemiczne, UV-C itd.

Najważniejsze zalety pompy Aquael Circulator 2000:

- wyjątkowo efektywne napowietrzanie wody
- cicha i energooszczędna
- płynna i wygodna regulacja wydajności
- szeroka gama akcesoriów dodatkowych

Parametry techniczne Aquael Circulator 2000:

Moc - 27 W
Wydajność -2000 l/h
Wys. podnoszenia - 190 cm